Mé jméno je Klára Šídová. Nemovitostem a možnosti jejich financování a zhodnocení se věnuji již řadu let. Stejně tak mě působení více let v pojišťovně a řešení pojistných událostí proškolilo v možných rizicích pro nemovitosti, ale i běžný život. Současně se pravidelně dále vzdělávám, svět jde kupředu a mění se.

Prodej nemovitosti je plný úskalí, která nemusí být na první pohled patrná. V průběhu prodeje může spousta věcí nemile překvapit. Proto je dobré mít někoho, na koho se lze plně spolehnout a nemuset se starat. Protože čas je to nejdůležitější, co ve svém životě máme. Mohu Vám ho ušetřit ve Váš prospěch.

Své práci skvěle rozumím. Jsem tu pro Vás nejen pro zprostředkování prodeje, ale také jako opora a člověk, který Vás vyslechne a poradí. Vztah s klientem je pro mne zcela zásadní. Neslibuji nesplnitelné, ale udělám pro prodej maximum.

V této souvislosti mohu doporučit i další prověřené profesionály, se kterými mohou být prodej či koupě nemovitostí spjaty. Stěhování, vyklízení a údržba nemovitostí na míru. S každým klientem pracuji tak, aby vše bylo přehledné a srozumitelné. Mí klienti vědí, že pokud potřebují s čímkoliv v oblasti nemovitostí poradit, stačí zavolat. Důkazem jejich spokojenosti je to, že se ke mně stále vracejí, což je pro mne velmi důležité a na tom si zakládám.

Co o mě říkají klienti

Hodnocení klientů

"Spolupráce s paní Mgr. Šídovou byla velice příjemná. Paní Šídová je velmi milá, vždy ochotná, empatická a hlavně odborník v oboru. Při prodeji domu nám velmi pomohla a to jak odborně, tak lidsky. Hned při prvním setkání na nás působila velmi důvěryhodně. Vždy se chovala jako profesionál, lidsky a slušně.!"

10/10

"milá, vstřícná,aktivní"

10/10

"Pani Mgr.Klára Šídová je profesionál na svém místě. Od podpisu smlouvy se o nic nestaráte, vše vyřídí za vás. Pokud chcete rychle a kvalitně prodat svojí nemovitost. Neváhejte kontaktovat právě ji. Děkuji. Bc. Matěj Sláma"

10/10

"Byla jsem nadmíru spokojená."

"profesionalni a pohodove vystupovani"

" Osobní přístup, aktivní vyhledávání potencionálních klientů, prohlídky nemovitostí bez mojí účasti, sekání trávy bez mojí účasti, prezentace nemovitosti (fotografie i pomocí dronu), bezproblémová komunikace, vysvětlení všech etap prodeje - naprostá spokojenost. "