Prodej rodinného domu v Březnici, 99 m²

cena na vyžádání

Cena

99 m2

Užitná plocha

612 m²

plocha parcely

G

energetická třída

Tento venkovský rodinný dům má ducha! Už jen ty jeho dřevěné dveře s železným kováním. Když jimi procházíte do kuchyně, do koupelny… Jakoby na vás dýchla doba dávno minulá. A kamna v obývacím pokoji teprve udělají tu správnou atmosféru!

Rodinný dům 4+1 Bor u Březnice

Zastavěná plocha na pozemku o rozloze 612 m2 je téměř 200 m2 (192 m2). Užitná plocha domu o dispozici 4+1 je 99 m2. Má čtyři pokoje (z toho jeden s vlastní oddělenou šatnou) a kuchyň. Ta je vybavena sporákem, myčkou, mikrovlnkou, lednicí s mrazákem. Z kuchyně vedou dveře do opravdu velkého, netradičního sklepa pod zahradou. Využívat můžete terasu (vybavená je čtyřmi židlemi se stolem a grilem).
A co je opravdu pecka, tak nad celým domem je velká prostorná skoro 200 m 2 velká půda, která přímo volá po zabydlení.
Na pozemku je velké dětské hřiště, kotec pro psa (6,2 m2), dřevník (4,3 m2), slepičárna, králíkárna… A dílna (32 m2)! Ta je rozdělena na dvě místnosti, z nichž z každé vedou jedny dveře (jedny na ulici, jedny na zahradu). Pod záminkou, že jdete pracovat do dílny, tak můžete neslyšně zmizet druhým východem na pivo:-)
V roce 2007 se dělala na domě nová střecha, v roce 2012 kompletní rekonstrukce elektrorozvodů, vše je teď v mědi, nová elektrorozvodná skříň. Koupelna s toaletou je hotová sotva pár týdnů, a téměř ve všech pokojích jsou nově položené plovoucí podlahy. V předsíni a koupelně je dlažba. Dům je celý vymalovaný.
Majitelé dům zanechávají částečně vybavený, v obýváku je sedací souprava se dvěma křesly, obývací stěna, a v ložnici dvě postele.
Vytápění je zajištěno elektrickými přímotopy, ale hodně vám s vytápěním pomohou velká kamna v centrálním pokoji. Odpad je řešen jímkou.
Veškerá občanská vybavenost je v blízké Březnici: škola, školka, pošta, obchody, zámek, kulturní dům, koupaliště, zdravotní středisko…
V případě většího počtu kupujících rozhodne o novém majiteli aukce. Zaujal vás tento rodinný dům? Napište mi, zavolám vám zpátky a domluvíme si prohlídku.

Kontakt

Mám zájem o tuto nemovitost

Chcete si domluvit prohlídku
nebo máte zájem o bližší informace?

img klara Sidova
Napište mi nebo zavolejte
+420 728 525 474
podpis Klara Sidova


    Nabídka nemovitostí

    Nejnovější nemovitosti