Rodinný dům Poříčí nad Sázavou, 72m2

Na vyžádání

Cena

72 m2

Užitná plocha

591 m2

plocha parcely

G

energetická třída

Nabízím k prodeji atypický dům v nádherné posázavské oblasti, dispozičně řešený jako loft s dispozicí 2+1

Dům prošel kompletní rekonstrukcí střechy, fasády, celkovou proměnou skladby interiéru, úpravou pozemku a byl nově oplocen

V domě jsou nové rozvody elektřiny, vody, odpadů, nová okna a bezpečnostní dveře. Je napojen na obecní kanalizaci a vodovod, připravené je i napojení na vlastní studnu. Dům je částečně podsklepený. Topení je podlahové teplovodní s napojením na elektrokotel. Díky využití topného tarifu jsou režijní náklady srovnatelné s ohřevem pomocí plynového kotle.

 

Hlavní obytná část a kuchyně jsou propojeny s otevřeným patrem, které je ideální jako velká pracovna nebo ložnice. V celém prostoru jsou přiznané trámy. V interiéru je připravené vestavné LED osvětlení. Koupelna, WC a pracovní část kuchyně jsou upraveny nátěrem nahrazujícím obklady. Vše je připravené k doladění dle vlastních představ. V případě zájmu lze poskytnout návrhy a kalkulace k dokončení.

 

Užitná plocha domu je 71 m2. Celková plocha pozemku o výměře 591 m2 současně nezatěžuje přílišnou náročností na údržbu, a zároveň nabízí dostatečný prostor pro zvelebování vlastního bydlení například výstavbou venkovního posezení či bazénu. Podle platného územního plánu je možná zastavitelná plocha pro tento pozemek 35 % plochy pozemku, plocha zahrady musí být zachována minimálně ve výši 30 %.

Stav objektu: Po rekonstrukci
Energetická náročnost budovy: G
Vlastnictví: Osobní
Druh objektu: Smíšená
Počet podlaží objektu: 1
Dispozice: 2+1
Vybavení: Ne
Topení: podlahové elektrické
Užitná plocha: 71 m²
Odpad: Septik
Zastavěná plocha: 77 m²
Ohřev vody: Boiler
Celková parcely: 591 m²

Obec nabízí veškerou občanskou vybavenost. Nachází se zde obecní úřad, pošta, MŠ a ZŠ, kompletní síť lékařských služeb, obchody a restaurace.

V obci jsou pravidelně pořádány společenské akce k tradičním výročím v roce, autokrosové, cyklistické a rybářské závody, vše s bohatým programem i pro nejmenší. Svým místěním nedaleko turistických cílů vyhledávaných pro své kouzlo a klid, zejména poblíž řeky Sázavy, ale také Konopišťského potoka. Obojí známé mezi vodáky a rybáři, v blízkosti nalezneme také překrásný zámek Konopiště a park.

Poříčí nad Sázavou má dobrou dopravní dostupnost autem do Prahy (40 minut na Chodov), Benešov (10 minut), nebo PID spojení vlakem i autobusem.

Dům

1 patro, konstrukce smíšená

Vzdělání

mateřská škola, základní škola
a

Užitná plocha

71 m2, 2+1
a

Služby

obecní úřad, restaurace, obchody, lékař

Zahrada

591 m2

Doprava

PID doprava vlaková i autobusová, zastávka v obci
a

Přípojky

voda, elektrika
a

Turistika

památník, krásná příroda
Kontakt

Mám zájem o tuto nemovitost

Chcete si domluvit prohlídku
nebo máte zájem o bližší informace?

img klara Sidova
Napište mi nebo zavolejte
+420 728 525 474
podpis Klara Sidova


    Nabídka nemovitostí

    Nejnovější nemovitosti