Prodej vícegeneračního rodinného domu 943 m2, Prosečnice

13990 000 Kč

Cena

266 m2

Užitná plocha

943 m2

plocha pozemku

B - velmi úsporná

energetická třída

Dům se nachází v obci Prosečnice v okrese Benešov v Posázaví, na samé hranici s okresem Praha-západ

V suterénu se na podlahové ploše 85,3 m2 nachází prostory o dispozicích 2+1 s dalšími úložnými prostory a garáží. Mají samostatný, bezbariérový přístup i samostatný vjezd ke garáži. Topení je zde rozvedeno v radiátorech.

V 1. nadzemním podlaží nalezneme na ploše o 91,3 m2 vzdušný a prosluněný obývací pokoj, spojený se zařízenou kuchyní a spíží, další prostorný pokoj a velkou šatnu. Zde je topení rozvedeno do podlahového topení.

A ve 2. nadzemním podlaží se nabízejí prostory o dispozicích 3 pokojů a pracovní místnosti, topení je zde rozvedeno do radiátorů v kombinaci s podlahovým vytápěním v koupelně.
V každém jednotlivém patře je koupelna s toaletou a také dostatek úložných míst. Zároveň se v domě nachází velká pochozí půda. Atmosféru domu dotváří noční osvětlení.

Na celkové podlahové ploše 266 m2 se nabízí bydlení pro větší rodinu s možností využití bezbariérového bytu v přízemí pro prarodiče, první a druhé nadzemní podlaží potom poskytne dostatečné zázemí rodině s více dětmi. Díky samostatným vjezdům k jednotlivým bytům se nabízí také možnost rozdělení domu na dvě až tři bytové jednotky se samostatným vstupem.
Dům prošel od základů kompletní dostavbou, lze tedy využít zcela nového interiéru k doladění podle svých představ.

Vytápění je elektrokotlem s důmyslně řešenými rozvody podlahového topení v kombinaci s radiátory. Zároveň promyšlená kombinace oken s trojskly a dvojskly podtrhuje bezproblémové vytápění a zároveň izolaci domu. Dům je ale zároveň připraven pro napojení na tepelné čerpadlo. V obývacím pokoji je příprava na krbovou vložku s připojením na centrální vytápění. Taktéž lze doplnit klimatizaci na připravených místech.
Velkou výhodou je také rozvedení datové sítě po celém domě.

Voda je ohřívána bojlerem, přičemž pro přízemí je připraveno připojení na novými majiteli zvolenou velikost druhého bojleru. Napojení vody je na centrální studnu, na hranici pozemku je zároveň přivedena voda z řadu, odpady řešeny kanalizací.
Dům bude předávaný nově zkolaudovaný a připravený pro zabydlení a počátek nových životních příběhů.

Rovinaté udržované zahradě dominuje dřevěná pergola se zastřešeným sezením. Na exteriéru domu lze doladit už jen venkovní osvětlení, které má také již realizovanou přípravu. Pro zahradní náčiní a techniku lze využít zahradní domek, u kterého je další vjezd na pozemek.

Obec Prosečnice, ač zasazená do krásné posázavské přírody, je velmi dobře dostupná do Prahy jak po silnici, tak se zde také nachází železniční stanice „Posázavského pacifiku“. Pár metrů od domu je navíc autobusová zastávka s pravidelným spojem.

Ráda Vás uvítám na prohlídce.

Dům

2 patrol cihlový dům
a

Užitná plocha

00 m2

Zahrada

00 m2, zatravněná plocha ...
a

Přípojky

voda, plyn, elektrika
Kontakt

Mám zájem o tuto nemovitost

Chcete si domluvit prohlídku
nebo máte zájem o bližší informace?

img klara Sidova
Napište mi nebo zavolejte
+420 728 525 474
podpis Klara Sidova


    Nabídka nemovitostí

    Nejnovější nemovitosti