Prodej Zemědělské usedlosti 1237 m2, Dublovice

5 300 000 Kč

Cena

300 m2

Zastavěná plocha

1237 m2

Plocha parcely

G

energetická třída

Zemědělská usedlost s tradičním vjezdem do zcela uzavřeného dvora. Zde se nachází prostorná, nádherná stodola, nabízející mnohé způsoby využití. Další dvě zemědělské stavby, využívané jako chlévy a dílna se skladem, skýtají další prostor. Velký prostor pro fantazii a vytvoření krásného antré k domu nabízí také předzahrádka.

Hlavní stavba má svůj prvopočátek spolu s hospodářskými stavbami před 150 lety. Z menšího přízemního domu získala svoji nynější podobu dle vlastního návrhu tehdejšího majitele, v rodové linii nynějších majitelů, v roce 1933, což dokazuje i dobová malba ve druhém patře domu. Kolem roku 1980 proběhla rekonstrukce obou koupelen a toalet v každém podlaží, rozvodů elektřiny, podlah a opravy exteriéru. Hospodářské stavby s klenbami jsou tedy také ve stáří 150 let a zachovaly si spoustu let své původní využití pro chov hospodářských zvířat. Obytná část domu nabízí prostor o dispozicích 4+1 a 3+1 pro vybudování dvougeneračního bydlení, či vytvoření zcela samostatných bytových jednotek. Velkou, prostornou půdu lze přestavět na třetí podkrovní byt, s možností napojení na tajemný pokoj, ze kterého vede vstup, s možností dostavby samostatného venkovního schodiště.

Do domu je zavedena elektřina 230 i 400 V, odpady jsou řešeny jímkou, nově napojené na kanalizaci. Na obecní vodovod je možné se napojit v silnici před domem, nyní je voda do domu rozvedena z vlastní kopané studny.
K domu lze přikoupit také pozemek za domem, nyní využívaný jako zahrada o celkové výměře 1512 m2, který je dle platného územního plánu vhodný pro stavbu další nemovitosti. Územní plán povoluje min. velikost stavebního pozemku 1000 m2 se zastavěností 35 %. Bližší informace k ceně tohoto pozemku poskytnu vážným zájemcům na dotaz.

Obec Dublovice se nachází ve Středočeském kraji, žije zde přibližně 1100 obyvatel. Jedná se o strategicky zajímavou obec s pravidelným autobusovým spojem do 6 km vzdálených Sedlčan, v nichž nalezneme veškerou občanskou vybavenost. Je zde škola, školka, obecní úřad, potraviny, tenisové kurty, sauna, dětské hřiště, pizzerie, restaurace a vyhlášená místní kavárna. Dublovice jsou dobře dostupné také do Příbrami, Benešova a pravidelný spoj zde jezdí také do Prahy.
V malebné krajině v okolí Dublovic je velké množství přírodních i kulturních cílů. Pro rybáře je atraktivní zejména blízkost řeky Vltavy a rybník Musík. Pozornosti neunikne ani Vrškamýk, Osečany, špejchar Vojkov či Bořená Hora.

V případě více zájemců bude uskutečněna elektronická aukce. Pro domluvení prohlídky či bližší informace mne neváhejte kontaktovat.

Kontakt

Mám zájem o tuto nemovitost

Chcete si domluvit prohlídku
nebo máte zájem o bližší informace?

img klara Sidova
Napište mi nebo zavolejte
+420 728 525 474
podpis Klara Sidova


    Nabídka nemovitostí

    Nejnovější nemovitosti